Aktuálně

Seznamte se s ověřovanými metodikami

Pro rychlé seznámení s metodikami můžete zavítat nově do jejich MEDAILONKŮ.


více informací

Hrdinská cesta učitelů programem ŠUŽ!

9.–11. 2. prošlo několik učitelek a učitelů náročnou „cestou hrdiny“! Uvědomili si, jak důležitá je pro ně samotné i pro žáky jejich odvaha a role průvodců nejen při práci s metodikou.


více informací

Pedagogy provázel Tobiáš Lolness

Třetí workshop pro učitele, kteří ověřují metodiku Venkovní učení, proběhl 13. února. Zaměřili se s metodiky na 3. fázi – hledání souvislostí.


více informací

Lednový badatelský workshop

Těsně před vysvědčením v pondělí 29.1.2018 se v Praze v centru TEREZA sešli pedagogové ze sedmi škol z celé republiky, kteří se v projektu CIVIS věnují metodice badatelské výuky.


více informací

Týmy Active citizens plánují projekt ve své komunitě

Na plánování projektu byl zaměřený čtvrtý workshop k metodice Active Citizens, který uspořádaly metodičky vzdělávacího programu Varianty 26.–27. ledna v Pardubicích.


více informací

Účastníci prošli první částí labyrintu!

1. workshop k programu Škola pro udržitelný život je za námi! Proběhl 16.–18. 10. 2017 na SEVERu v Horním Maršově a 11 nadšených pedagogů se právě pouští do ověřování metodiky.


více informací

První workshop Global Storylines

První workshop k metodice NaZemi proběhl 13. září na Rychtě – jaký byl?


více informací

Učitelé ze zapojených škol sdíleli své zkušenosti s Venkovním učením na semináři v Brně 20. září. Jaké jsou?


více informací

Nastavili jsme proces akčního výzkumu a ve školním roce 2017/2018 spolupracujeme na ověřování metodik v praxi s řadou škol.


více informací

Úvodní konference se zaměřila na formování občanských a sociálních kompetencí a proběhla v pondělí 27. března 2017 na PřF Univerzity Hradec Králové.


více informací


© LIPKA 2018