Elektronické přihlašování

Elektronické přihlášení na akci:

Škola občanské iniciativy

Datum akce: 29.3.2019–30.3.2019
Místo konání: Hálův mlýn

V rámci projektu KaPoDaV nabízíme pedagogům ZŠ, SŠ a VOŠ z Jihomoravského kraje možnost zúčastnit se Školy občanské iniciativy.

Jedná se o vzdělávací program, který tradičně zajišťuje Hnutí Duha. Pro potřeby projektu byl program upraven do dvoudenního semináře a dvou navazujících odpoledních setkání.

 

Seminář je vhodný pro účastníky, kterým záleží na tom, co se kolem nich děje a chtějí to ovlivnit. Během semináře se seznámíte s občanskými iniciativami a kampaněmi, získáte typy na praktické aktivity rozvíjející aktivní občanství, naučíte se, jak pracovat např. s médii či fundraisingem a můžete využít možnosti konzultací zkušených lektorů k vaší vlastní iniciativě či projektu, kterým hodláte řešit konkrétní problém. Předpokládáme, že informace a zkušenosti budou přenositelné do výuky starších žáků.

 

V případě vašich otázek nebo zájmu se prosím obracejte na Kateřinu Borovinovou katerina.borovinova(at)lipka.czPřihlásit se do profilu pro rychlejší vyplnění přihlášek můžete zde.
Jestliže ještě nemáte vlastní profil, pomocí kterého budete moct snadno přihlašovat sebe i své děti na akce Lipky, můžete si jej vytvořit.   PŘIHLÁŠKA
  Jméno:
  
  Příjmení:
  
  Titul před jménem:
  
  Titul za jménem:
  
  Datum narození (ve formátu dd.mm.rrrr):
   Click Here to Pick up the timestamp
  Kontaktní e-mail
  (zadejte pouze jednu adresu, ujistěte se, že je správně – po odeslání přihlášky vám na ni přijdou důležité informace):

  
  Stravovací specifika (bezmasá / masitá / zdravotní omezení) :
  
  Sdělení organizátorům:
  
  

  
  
  

          Souhlasím s podmínkami přihlášení.

     
          Chci dostávat e-mailem informace o akcích pro pedagogy a dalších novinkách, které Lipka pořádá.
  


Akce probíhá v rámci projektu KaPoDaV – podpora kariérového poradenství, podnikavosti pro udržitelný rozvoj a dalšího vzdělávání v Jihomoravském kraji. Projekt je spolufinancován EU, státním rozpočtem ČR a JMK. Příjemcem je JMK.Prohlašuji, že jsem se seznámil(a) s „Vnitřním řádem Lipky“, včetně výtahu ze směrnice pro ochranu osobních údajů
(k nalezení na www.lipka.cz/ochrana-osobnich-udaju) a že beru vše na vědomí.

© LIPKA 2019