ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DO ZÁJMOVÉHO ÚTVARU:

Rezeda

Školní rok: 2017/2018
Pracoviště Lipky: Rozmarýnek
Vedoucí: Martin Šrom
Kontakt na vedoucího: martin.srom@lipka.cz
Hradí se jednotlivé akce

Rezeda je pro zájemce od 7. třídy ZŠ do konce docházky na SŠ. Rezeda je setkávání zhruba jednou do měsíce na výletech a výpravách. V létě pak činnost vycholí speciálním pobytovým táborem ExpediceEko v termínu 9.–14. 7. 2018.

 

Jaká bude činnost?

V Rezedě se bude líbit těm členům, kteří pochopí, že se také musí sami trochu snažit, aby se akce podařila. Nabízíme partnerský přístup vedoucích a příležitosti, které na běžných akcích pro mladší účastníky nejsou k mání.

Těžištěm je víkendový výlet (1 den) nebo výprava (více dnů) blíže i dále od Brna. Zaměření přírodovědné i tábornické. Akce budou doplněny i o praktickou manuální dobrovolnickou pomoc tam, kde je potřeba. Ve výhledu pak Rezeda vyráží s batohy na zádech na expedice za hranice ČR, na hory, na různé mezinárodní projekty mládeže apod.

 

První akce školního roku proběhne 24. 9. 2017. Do konce roku 2017 pak ještě proběhne podzimní výprava 11.-12. 11. a 23. 12. kulinářský den přímo na Rozmarýnku. Po novém roce čekejte netradiční víkendovku v Praze 6.-7.1., velkou zimní výpravu o víkendu s pololetními prázdninami (2.-4. 2. 2018) s rodilou anglickou mluvčí, fotovíkend nebo třeba šifrovací soutěž "Dnem" 23. 6. 2018.

 

Jaký je členský poplatek?

Pro účast na akcích je nutná registrace na internetu a odevzdání podepsané přihlášky. Za registraci do víkendovek Rezeda se neplatí. Platí se každá akce zvlášť. Na akce přispívá Jihomoravský kraj formou příspěvku na mzdy některých vedoucích.

Registrace do Rezedy neznamená povinnost účastnit se všech akcí. Pochopitelně však usilujeme o to, aby se členové Rezedy účastnili co největšího množství akcí v roce i tábora ExpediceEKO.

 

Storno poplatky: při odhlášení méně než 5 dnů před akcí nebo neúčasti na akci je storno poplatek 20 % ceny akce.Pro přihlašování na víkendovky a jejich akce musíte mít vytvořený profil !

Přihlásit se do profilu pro rychlejší vyplnění přihlášek můžete zde.
Jestliže ještě nemáte vlastní profil, pomocí kterého budete moct snadno přihlašovat sebe i své děti na akce Lipky, můžete si jej vytvořit.


© LIPKA 2018