ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DO ZÁJMOVÉHO ÚTVARU:

Hmyzí víkendovky

Školní rok: 2017/2018
Pracoviště Lipky: Rozmarýnek
Vedoucí: Martin Záruba
Kontakt na vedoucího: martin.zaruba@lipka.cz
Hradí se jednotlivé akce

Hmyzí víkendy jsou nadstavbou entomologického kroužku Sphinx. Je mnoho věcí, na které v 1,5 hod dlouhém kroužku nezbývá čas a právě těm se budeme věnovat na Hmyzích víkendech. Zúčastnit se mohou nejen členové entomologického kroužku, ale i děti z jiných kroužků, jejich starší sourozenci či rodiče, zkrátka každý, kdo má kladný vztah k přírodě (a zejména ke hmyzu, který bude ústředním motivem našich výprav).

Jedná se o jednodenní výpravy do přírody, na zajímavá místa Jižní Moravy, téměř vždy s nějakým entomologickým podtextem. Budete mít možnost vidět unikátní přírodní krásy, potkat úžasná zvířata a rostliny, která často nikde jinde nežijí a na mnoho z nich si i sáhnout. Průvodci vám budou Martin Záruba a Lucka Strouhalová - zkušení lektoři s bohatou biologickou praxí.
Jelikož je aktivita hmyzu hodně závislá na počasí, budou termíny upřesňovány až 2-3 týdny předem a v případě špatného počasí může dojít i ke zrušení výpravy.

Plánované akce:
Entomologická burza Pardubice, 13 .01 .2018, 100 Kč
Workshop, únor, Rozmarýnek, 100 Kč
Jarní hmyz,duben, Pouzdřany   
Kvete hloh!, květen, Brno, Kamenný vrch   
Moravská Sahara, květen, Rohatec   
Jedovatá step, červen, Mohelno   
Cvrkání, červen, Brno, Hády   
Obři z jiného světa, srpen, BzenecPro přihlašování na víkendovky a jejich akce musíte mít vytvořený profil !

Přihlásit se do profilu pro rychlejší vyplnění přihlášek můžete zde.
Jestliže ještě nemáte vlastní profil, pomocí kterého budete moct snadno přihlašovat sebe i své děti na akce Lipky, můžete si jej vytvořit.


© LIPKA 2018