ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA DO ZÁJMOVÉHO ÚTVARU:

Příroda, nejlepší herna na světě

Školní rok: 2018/2019
Pracoviště Lipky: Rychta
Vedoucí: Jana Halúzová
Kontakt na vedoucího: jana.haluzova(at)lipka.cz
Hradí se jednotlivé akce

Láká vás vyrazit s dětmi ven, do přírody, zkoumat, vyrábět a hrát si? Hledáte inspiraci a náměty na průzkumy, hry, tvoření a objevování světa kolem nás? Trávíte rádi čas se svými dětmi v přírodě a hledáte společnost podobně naladěných rodin? Pak jsou pro vás naše víkendy to pravé.

 

„Táňa  a Fráňa jsou maličko neposedná a hodně zvídavá dvojčata, která ráda objevují nečekané a překvapivé věci. A tak, když jim Jana a Vlaďka nabídly, že s nimi mohou celý rok zkoumat, co se děje v přírodě, jak se to děje a k čemu je to dobré, zadovádět si s kamarády, vyrábět a dělat pokusy, neváhali ani tři minuty a nadšeně souhlasili. A zvou i vás, abyste se připojili. Tak co, přidáte se?“

 

Během roku pro vás připravujeme podzimní, zimní a jarní víkend.


Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce (1500 Kč/osoba/víkend). V ceně je ubytování v budově na pokojích s lůžkovinami, strava 5x denně, lektorné, materiál, drobné odměny a pojištění účastníků.

 

Pro přihlášení do klubu (bezplatné) je třeba být přihlášen v osobním profilu a vyplnit elektronickou přihlášku – tlačítko vpravo nahoře vedle nadpisu. Na jednotlivé víkendy pak stačí označit, který ze členů klubu se na akci hlásí (tlačítko vedle konkrétní víkendovky).Pro přihlašování na víkendovky a jejich akce musíte mít vytvořený profil !

Přihlásit se do profilu pro rychlejší vyplnění přihlášek můžete zde.
Jestliže ještě nemáte vlastní profil, pomocí kterého budete moct snadno přihlašovat sebe i své děti na akce Lipky, můžete si jej vytvořit.


© LIPKA 2019