Aktuálně Jezírko

Den Země na Kraví hoře

Přijďte s Lipkou a dalšími organizacemi oslavit Den Země, který se letos ponese v duchu tématu Bez půdy to nepude22. dubna 2017od 10 do 18 hodin v parku na Kraví hoře.


Malé návštěvníky čeká spousta zábavných a poznávacích her či tvořivých aktivit a dospělí si užijí praktické workshopy, promítání filmů či poutavé přednášky. S průvodci se budete moci také vydat na komentovanou procházku do nedaleké zahrádkářské kolonie, dozvědět se víc o tom, jaká specifika má městská půda

 

Více informací naleznete na stránce Dne Země.

Chcete-li zažít Den Země trochu jinak a pomoci nám s organizací akce, staňte se dobrovolníkem.


Lesní ateliér 19.-21.5.2017

Můžete se přihlašovat na víkendovou akci pro děti ve věku 7-13 let. Letos s podtitulem Čtyři tváře Země. Zájemci se mohou těšit na tvoření z nestandardních přírodních materiálů ve skupinách i pro každého zvlášť. Nebudou chybět ani pohybové a tvořivé hry v přírodě. Více najdete v pozvánce.


Jezírko

Otvírání studánek 8.4.2017

Zveme vás na tradiční akci pro rodiny s dětmi. Můžete se těšit na stezku v lese, poznávání a ochutnávání planých rostlin, výrobu dřevěných sázecích kolíků a jarní zeleninovou polévku na ohni, na kterou si vezměte misku a lžíci. Více informací v pozvánce.


Jezírko

© LIPKA 2017