Aktuálně Kamenná

Spouštíme přihlašování na letní tábory!

Dnes v 18 hodin se otevře přihlašování na letní tábory na všech pracovištích Lipky. Najdete zde tábory příměstské i pobytové a každé pracoviště si letos připravilo nějakou horkou novinku.

Jundrovský Rozmarýnek pořádá dvacet táborů nejrůznějšího zaměření, na své si přijdou děti od předškolního věku až po ty na prahu dospělosti. Pracoviště Lipová připravuje letos novinku – příměstský tábor pro prarodiče s vnoučaty. Společně se vydají zachránit skřítka, který si zapomněl hrát, navštíví přitom tajemná království ze dřeva, hlíny i kamení, plná inspirace pro děti i pro výtvarné tvoření prarodičů. Kamenná láká na příměstské tábory v samém centru města – na Špilberku, kde se děti ponoří do historických příběhů i zajímavých přírodních zákoutí. Jezírko zve například na příměstské tábory v dávno zaniklé civilizaci Velikonočního ostrova a na pobytové tábory ve světě Vikingů.

Koho láká vypravit se ven z města, tomu doporučujeme pětidenní pobytové tábory pro rodiny s dětmi na Rychtě v Krásensku, uprostřed přírody Drahanské vrchoviny. A středoškoláci s touhou po dobrodružství se spolu s námi mohou vydat na týdenní putovní tábor.

Celou širokou nabídku táborů najdete na www.lipka.cz/tabory, kde najdete také přihlášky na jednotlivé tábory. S přihlašování neváhejte, míváme brzy plno.


Jarní prázdniny na Kamenné

 

Jarní prázdniny nás čekají už za měsíc a na děti, které mají rády dobrodružství se už teď těší Liduš Chmelíková a Jirka "Kryšpa" Nešpor, tak neváhejte s přihlášením!

 


Kamenná

Akce pro pedagogy na Šumpersku

Ve školním roce 2017/2018 nově nabízíme cyklus akcí pro pedagogy na Šumpersku, a to díky Renatě Čechové, která je pro šumperské učitele koordinuje. Nabídka je to opravdu pestrá – najdete tukurzy osobnostního rozvoje, pedagogickou inspiraci i poznávánímístní krajiny.

 

Co bych chtěla nabídnout šumperským pedagogům? Není toho málo – pojďme se naučit uspokojit zvědavostdětí, rozšiřme svůj obzor, podpořme nadšení z nových věcí a objevujme sami sebe.

Renata Čechová, koordinátorka a lektorkakurzů na Šumpersku

 

Kompletní nabídku najdete v letáku.

Podrobnosti, povzánky a přihlášky pak v kalednáři akcí Kamenné.

 

První máme za sebou a na dalších se na vás těšíme!


Kamenná

© LIPKA 2018