LIPOVÁ

kroužky

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků je spuštěno!

Vyberte si kroužek na příští školní rok už nyní. Naše nabídka je opravdu rozmanitá, od kroužků tábornických přes chovatelské až po ty tvořivé.

více informací
Nejen pedagogická praxe

Baví Vás práce s dětmi a máte rádi přírodovědnou tematiku? Chcete si zkusit výuku trošku jinak? Nebo Vás oslovuje, co děláme a chcete zjistit víc? Pak využijte naši nabídku spolupráce.

více informací

Lipová

Pobytové tábory a příměšťák pro rodiny

Sháníte program na léto? Nabízíme vám volná místa u pobytových táborů i na příměstském táboře pro děti s dospělými. Více informací a přihlášky najdete zde.

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
5.8.2019-9.8.2019 Řemeslné léto
13.9.2019 Za netopýry do obory
27.9.2019 Zavařená zahrada

© LIPKA 2019