Víkendové kluby na pracovišti Lipová

O víkendech s dětmi vyrážíme na výpravy a výlety za poznáním i dobrodružstvím. Přidejte se k nám!


Děti ve věku 9–12 let zveme do víkendového klubu Běžníci.

Společně budeme vyrážet na 1–3denní výpravy za poznáváním přírody a učení se tábornickým dovednostem. Při hrách a dalších aktivitách se také budeme učit samostatnosti, odpovědnosti i spolupráci. Naším cílem je vytvořit partu kamarádů, kteří spolu rádi tráví čas a nemůžou se dočkat další akce.


Celoroční plán akcí Běžníků zveřejníme na této stránce nejpozději začátkem září, do klubu se však můžete hlásit již nyní!


Víkendové akce, které pořádají pro své členy naše ostatní kroužky, zastřešuje klub Víkendovky – Lipová. Víkendovky jednotlivých kroužků budou přibývat průběžně a i ty mohou být po předchozí domluvě otevřeny novým účastníkům.

 

Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce.

 

Postup pro přihlášení:

Pro přihlášení na jednotlivé akce je třeba se nejprve přihlásit do klubu, kterým jsou zastřešeny, a mít vytvořený PROFIL pro přihlášení. Na jednotlivé akce se pak už snadno přihlásíte pomocí elektronické přihlášky (tlačítko PŘIHLÁSIT vedle názvu akce).

Běžníci 2018/2019

Klub pro děti ve věku 9-12 let. O víkendech vyrážíme na výpravy za dobrodružstvím a poznáváním přírody. Naší snahou je vytvořit partu dětí, které spolu budou vyrážet do přírody, učit se ji poznávat, chránit a šetrně v ní pobývat.

Víkendovky - Lipová, 2018/19

Víkendový klub, který zastřešuje pořádání víkendových akcí pro členy našich kroužků.© LIPKA 2019