Víkendovky – Rychta 2017/2018

Láká vás prožít během víkendů mnohá dobrodružství, poznávat svět kolem nás, bádat, tvořit a hrát si? Přidejte se do našich víkendových klubů. Nabízíme dva:

 

Víkendovky nejen pro středoškoláky

Vydáváme se na dobrodružné výpravy, poznáváme přírodu, seznamujeme se s jejími obyvateli a učíme se tábornickým dovednostem. Noříme se do podzemního světa jeskyní, sjíždíme řeky v kánoích, jezdíme na koloběžkách a spíme pod širákem. Místy přiložíme ruku k aktivní ochraně přírody a snažíme se přistupovat k našemu okolí šetrnějším způsobem.

 

Příroda, nejlepší herna na světě

Příroda je plná fascinujících míst ke hře, příležitostí ke zkoumání i k tvoření. Přidejte se se svými dětmi k nám a prožijte opravdu našlapané víkendy se zvídavými dvojčaty Táňou a Fráňou.

 

Postup pro přihlášení:

Pro přihlášení na jednotlivé akce je třeba se nejprve přihlásit do klubu, kterým jsou zastřešeny, a mít vytvořený PROFIL pro přihlášení. Na jednotlivé akce se pak už snadno přihlásíte pomocí elektronické přihlášky (tlačítko PŘIHLÁSIT vedle názvu akce).

Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce.
Příroda, nejlepší herna na světě 2018/2019

Láká vás vyrazit s dětmi ven, do přírody, zkoumat, vyrábět a hrát si? Hledáte inspiraci a náměty na průzkumy, hry, tvoření a objevování světa kolem nás? Trávíte rádi čas se svými dětmi v přírodě a hledáte společnost podobně naladěných rodin? Pak jsou pro vás naše víkendy to pravé.
© LIPKA 2019