VÍKENDOVKY

Neseďte o víkendech doma a vyrazte s námi na výpravy za poznáním i dobrodružstvím. Přihlaste se do některého z našich víkendových klubů.


Jezdíme na dobrodružné výpravy, poznáváme přírodu, seznamujeme se s jejími obyvateli a učíme se tábornickým dovednostem. Zažíváme i cesty do podzemního světa jeskyní, sjíždíme řeky v kánoích, jezdíme na koloběžkách a spíme pod širákem. Někdy se také vypravíme pomoci na ekofarmu či v chráněném území nebo se věnujeme tématům z oblasti udržitelného života.


Jednou z hlavních zásad našich klubů je podporovat v účastnících samostatné a odpovědné myšlení a zároveň vytvářet prostředí, v němž se cítí bezpečně a respektováni ostatními.


Níže naleznete přehled víkendových klubů a nejpozději v září se zde objeví také seznam jednotlivých víkendovek. Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce.

 

 

Postup pro přihlášení:

Pro přihlášení na jednotlivé akce je třeba se nejprve přihlásit do klubu, kterým jsou zastřešeny, a mít vytvořený PROFIL pro přihlášení. Na jednotlivé akce se pak už snadno přihlásíte pomocí elektronické přihlášky (tlačítko PŘIHLÁSIT vedle názvu akce).
Lipová


Běžníci 2019/2020

Klub pro děti ve věku 10-13 let. O víkendech vyrážíme na výpravy za dobrodružstvím a poznáváním přírody. Důležitá je pro nás dobrá parta, rozvoj samostatnosti a zodpovědnosti. Přírodu se učíme poznávat, chránit a šetrně v ní pobývat.

Víkendovky Lipová 2019/2020

Víkendový klub, který zastřešuje pořádání víkendových akcí pro členy našich kroužků.

RozmarýnekVíkendovky Rezeda 2018/2019

Víkendovky Rezeda jsou jedno a vícedenní akce o víkendech cca 1x za 1-2 měsíce. Cílovou skupinou jsou teenageři ve věku cca 14-20 let.

Rychta


Příroda, nejlepší herna na světě 2018/2019

Láká vás vyrazit s dětmi ven, do přírody, zkoumat, vyrábět a hrát si? Hledáte inspiraci a náměty na průzkumy, hry, tvoření a objevování světa kolem nás? Trávíte rádi čas se svými dětmi v přírodě a hledáte společnost podobně naladěných rodin? Pak jsou pro vás naše víkendy to pravé.

Víkendovky nejen pro středoškoláky 2018/2019

Pořádáme víkendovky plné průzkumu zajímavých míst, setkání s odborníky, her a dobrodružství, užitečných činností pro naše okolí i pro přírodu.

JezírkoKamenná


MANDRAGORA

Zahradní terapie pro rodiče dětí s poruchou autistického spektra.
© LIPKA 2019