ZÁJMOVÉ KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Přihlašování do kroužků na školní rok 2019/2020 je spuštěno!

 

Mají vaše děti rády přírodu, baví je její poznávání a chtějí trávit víc času venku s kamarády? Líbí se jim tvoření a budou nadšené, když při něm využijí i trochu netradiční materiál, který najdeme v přírodě? Baví je prozkoumávat zahradu a zajímají se, k čemu můžeme využít všechny ty skvělé plody, které v ní rostou? Tak to jste tady správně a z našich kroužků si určitě vyberete.

 

Naše kroužky

  • jsou zaměřené na poznávání přírody. Děti vedeme ke kladnému vztahu ke všemu živému
  • jsou plné pohybu v přírodě – spoustu času trávíme v našich přírodních zahradách
  • vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři. Klademe důraz na vzájemný respekt a spolupráci

 

Pro více informací o jednotlivých kroužcích klikněte na dokumenty. Děti přihlašujte pomocí elektronických přihlášek (tlačítko PŘIHLÁŠKA). V případě, že kroužek nemá elektronickou přihlášku, využijte pro přihlášení e-mail kontaktní osoby.

 

Cenu kroužků je možné uhradit také zvlášť na jednotlivá pololetí.

 

NÁZEV/ZAMĚŘENÍ KDE VĚK KDY VEDOUCÍ/KONTAKT CENA DOKUMENTY
Bobříci
přírodovědně-tábornický, letos s experty
Lipová 10–13 středa
16.00–17.30
Blanka Jírů
blanka.jiru(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Brablenci
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 5–8 čtvrtek
16–18
Veronika Brázdilová
veronika.brazdilova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Čmeláci
přírodovědný, pohybový a tvořivý
Jezírko 7–11 čtvrtek
16–18
Roman Maxa
roman.maxa(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Debrujáři - NOVÉ
badatelsko–rukodělný
Rozmarýnek 8–10 úterý
15.30–17.00
Petra Nejezchlebová
petra.nejezchlebova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Divoši
přírodovědně-tábornický
Lipová 11–14 čtvrtek
15.30–17.30
Jiří Nešpor
jiri.nespor(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
E-mise – NOVINKA
enviro exkurze, tvoření, akce
Lipová 15+ středa
16.30–18.30
Markéta Zajícová
marketa.zajicova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Estavela
přírodovědný pro žáky 2. až 5. ročníku ZŠ
Rychta 7–11 bude upřesněno
Jana Halúzová
jana.haluzova(at)lipka.cz

školní rok
Chrostíci – NOVINKA
přírodovědně-hudebně-pohybový
Lipová 4–6 čtvrtek
16.00–17.30
Markéta Zajícová
marketa.zajicova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Jogou ke zdravému životnímu stylu
Kamenná 15+ středa
17.30–19.00
Jiří Vorlíček
jiri.vorlicek(at)lipka.cz
1700 Kč
školní rok
Keramikohraní
hravě-tvořivý
Lipová 4–7 čtvrtek
16.00–17.00
Helena Pavelková
lenka.simkova(at)lipka.cz
1100 Kč
školní rok
Klub skřítka Lesníčka
tvořivý a terénně-přírodovědný
Jezírko 3–5 středa
16–17.30
Eva Kazdová
eva.kazdova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Košíky
tvorba z proutí a pediku
Kamenná 15+ středa
17.30–19.00
Petra Štěpánková
petra.stepankova(at)lipka.cz
1700 Kč
školní rok
Kuchtíci
kulinářsko–zahradnický
Rozmarýnek 6–8 čtvrtek
15.30–17.00
Ivana Plíšková
ivana.pliskova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Kuklíci
přírodovědný, terénní a tvořivý
Jezírko 6–9 úterý
16–18
Jaroslav Slepička
jaroslav.slepicka(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Kutílci
přírodovědně–tvořivý
Rozmarýnek 6–8 středa
15.30–17.00
Silvia Neslušanová
silvia.neslusanova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Larvičky
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 4–6 úterý
16–18
Světla Froncová
svetla.froncova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Maškrtníci
kulinářsko–zahradnický
Rozmarýnek 9–15 středa
15.30–17.00
Ivana Plíšková
ivana.pliskova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Mravenci
přírodovědně-hravý
Lipová 5–7 úterý
16.00–17.30
Hana Kyprová
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmárci – NOVINKA
přírodomilně-tábornický
Lipová 6–8 úterý
16.00–18.00
Kateřina Pražáková
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmaři
přírodomilně-tábornický
Lipová 8–11 úterý
16.00–18.00
Zdeněk Michalec
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Norníci
přírodovědně-chovatelský
Rozmarýnek 6–8 úterý
15.30–17.00
Jana Schwarzová
jana.schwarzova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky mladší – pondělí
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 3–6 pondělí
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky mladší – středa
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 3–6 středa
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky starší
přírodovědně-tvořivý
Lipová 7–10 pondělí
16.00–17.30
Hana Kyprová
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pestřenky
přírodovědný, pohybový a tvořivý
Jezírko 7–11 čtvrtek
16–18
Jana Pavlíčková
jana.pavlickova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Píďalky
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 2–4 čtvrtek
9.30–11.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Puštíci
ornitologicko–přírodovědný
Rozmarýnek 10–18 pondělí
15.30–17.00
Kryštof Horák
eva.segetova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Salamandr
chovatelský
Rozmarýnek 9–10 čtvrtek
15.30–17.00
Jana Němcová
jana.nemcova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Střevlíci
přírodovědně badatelský a sportovní kroužek s využitím tabletů
Jezírko 8–12 úterý
16–18
Jakub Opršal
jakub.oprsal(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Svižníci
přírodovědně-sportovní
Jezírko 6–9 středa
16–18
Iva Křenovská
iva.krenovska(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Špalíčci
přírodovědně–tvořivý
Rozmarýnek 5–6 středa
15.30–17.00
Lucie Vladová
lucie.vladova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Tvořivé ještěrky
tvoření z přírodních materiálů, letos s experty
Lipová 10–17 pondělí
16.00–18.00
Alena Uhříčková
alena.uhrickova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Zlatohlávci
přirodovědně-sportovní
Jezírko 9–15 středa
16–18
Michal Horký
michal.horky(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok


© LIPKA 2019