MENU

Kamínky na dlani

Naše cesta životem je velké dobrodružství. Občas se nám šlape lehce, občas potřebujeme, aby nás někdo držel pevně za ruku, abychom se neztratili v temném lese. Může nás podržet kamarád, máma či táta, ale co když zrovna není nikdo „po ruce?“ Pak může přijít na pomoc moudrá myšlenka, kterou jakoby náhodou vylovíme z kapsy, kamínek na dlani.


Posbírali jsme pro Vás myšlenky inspirativních českých osobností, na které můžeme být právem hrdí, hovoří o přírodě a člověku. Některé nás nechají žasnout nad divy přírody, jiné nás zavedou do nitra naší duše anebo nás učí více porozumět těm, kteří putují s námi. Kéž Vás na dobrodružné cestě krajinami vnitřního světa potěší těchto pár myšlenek – kamínků na dlani, které mají i obrazovou podobu.

 

Sadu 24 inspiračních karet najdete v novinkách na e-shopu Lipky. Karty jsou členěny do tří oblastí (vztah k přírodě, k sobě a k druhým), uvnitř balení naleznete přehled aktivit, jak s kartami pracovat. Každá karta má na jedné straně obrázek a na druhé citát v češtině a anglickém překladu.

 

Citáty českých myslitelů využijí nejen učitelé do výuky češtiny, dějepisu či angličtiny, ale i každý člověk pro potěšení, pro práci s inspirací, k reflexi, k sebereflexi, k mentoringu a koučingu i k odpočinku. Kombinovat je můžete i se sadou karet světových myslitelů Kamínky na cestě.

 

**