MENU

Časová schránka

30 let existence Lipky nás vedlo k nejednomu ohlédnutí do minulosti. Za kroky, které směřovaly k dnešní Lipce. A také za vším, co je vidět za naší prací. Od vzpomínání jsme ale rozhodli naše myšlenky zase otočit do budoucnosti. Vnímáme vážný stav životního prostředí a čelíme různým výzvám. A uvědomujeme si, že pro nalézání cest a řešení je důležité mít pozitivní vizi. Vizi, která bude předcházet našim činům. Vizi, která bude podporující, pomůže nám uvědomit si, za čím chceme jít. A pomůže nám toho dosáhnout.


Právě k takovému zamyšlení jsme vyzvali všechny současné i bývalé zaměstnance na oslavě výročí otázkou: Jakou Lipku bych si představoval/a v roce 2031? Napište nám svoji vizi Lipky za deset let. Formulované vize jsme společně vložili do časové schránky, zapečetili a zakopali na zahradě na Lipové... a za 10 let je ze země vyjmeme a uvidíme kam jsme se posunuli.


Jak pracujete se svými vizemi vy? Píšete si deník? Zapečetili jste sami sobě vzkaz, který si po letech otevřete? Kde byste rádi viděli naši planetu za deset let?

 

casova schranka prstence
**