LIPOVÁ

kroužky

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Jak nás nyní zastihnete?

Pokud se s námi momentálně potřebujete spojit, využívejte prosím přednostně e-mail (lipova@lipka.cz). Pevné zdraví!

více informací

Lipová

Školy jsou zavřené. Kam s dětmi?

Podobně jako na jaře i teď se Lipka stará o děti, jejichž rodiče pracují jako lékaři, sestry, záchranáři nebo policisté. Svěřte děti Lipce!

více informací
2 nejlepší texty na environmentální témata

Marek Šálek a Marek Švehla. Oba jsou novými držiteli Ekopubliky – ceny za environmentální publicistiku. Už jste četli jejich texty? Tady jsou, přečtěte si je.

více informací

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
26.11.2020 Adventní Lipka čtvrtek
27.11.2020 Adventní Lipka pátek