Aktuálně Rozmarýnek

Činnost Lipky aktuálně, péče o děti

Reagujeme na vládní nařízení a zařazení ČR do stupně PES 5. Od 27. prosince je stále omezena naše činnost.

 

V jakém režimu fungujeme?

  • Schůzky našich kroužků, klubů a akce víkendovek nadále, dětem se snažíme nabízet alternativní individuální program (tipy na tvoření, vycházky, ...).
  • Semináře pro učitele a vzdělávací akce pro veřejnost řešíme individuálně – mohou probíhat online, může dojít ke zrušení nebo posunu termínu. Aktuální informace o jednotlivých akcích dostanou účastníci e-mailem, akce pro veřejnost (ty bez přihlašování) sledujte na našich webových stránkách.
  • Jednodenní i pobytové výukové programy pro žáky řešíme individuálně se školami, které s námi mají uzavřenou smlouvu.
  • Vysokoškolská výuka nadále probíhá podle možností distančně.

 

Opět pečujeme o děti zaměstnanců v potřebných profesích, a to ve VIDA! Science centru.

Vzhledem k velkému zájmu o péči jsou nyní všechna místa obsazená. Aktuálně doporučujeme kontaktovat další organizace, např. ,

  • ZŠ Svážná – www.zssvazna.cz, kontaktovat lze přímo pana ředitele Punčocháře (603 272 646) nebo paní Evu Jenyšovou (778 712 096)
  • CVČ Lužánky – peceodeti.luzanky.cz
  • ZŠ Merhautova – kontaktovat Evu Plívovou (605 253 826).

 

Situaci budeme tady na webu dále aktualizovat podle platných nařízení.

 

Doufáme, že se vše bude dobře vyvíjet.

Hana Korvasová

ředitelka Lipky


Přihlaste se na letní tábor!

Tábory pořádané Lipkou jsou plné tvoření a dobrodružství, v přírodě a na čerstvém vzduchu. Přihlaste se! Pokud se tábor nebude moci uskutečnit, vrátíme vám peníze.

 

Navzdory epidemii praskaly loňské letní tábory ve švech a děti z nich byly nadšené. Podívejte se na nabídku letních táborů, které pořádá Lipka, a přihlaste se ještě dnes!

 

Upozornění pro zájemce o příměstské tábory pracoviště Jezírko: Každé dítě se může přihlásit pouze na 1 příměstský tábor pořádaný pracovištěm Jezírko v Brně-Soběšicích.

 

Věnujte prosím pozornost systému placení táborů. Zálohu na tábor je potřeba zaplatit do 14 dnů od přihlášení. Veškeré důležité informace jsou součástí potvrzujícího e-mailu, který obdržíte po odeslání přihlášky. Pokud by vám nepřišel, kontaktujte prosím pracovníky Lipky.


Darujte kurz z Lipky

Sháníte pro své blízké opravdu originální dárek?

 

Věnujte jim dárkový poukaz na některou z našich akcí.

 

Bude to seminář, nebo tvořivá dílna?

 

Účastníci se na akcích vždy naučí něco nového.

 

A navíc je to krásný zážitek a příležitost k odpočinku či osobnímu rozvoji.

 

Vyberte si z našeho Kalendáře akcí kolonku označenou ikonou dárku a poté napište uvedené kontaktní osobě. Upozorňujeme, že veškeré akce můžeme kvůli koronaviru sice posunout, ale o peníze v žádném případě nepřijdete!


**