ZÁJMOVÉ KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

Mají vaše děti rády přírodu, baví je její poznávání a chtějí trávit víc času venku s kamarády? Líbí se jim tvoření a budou nadšené, když při něm využijí i trochu netradiční materiál, který najdeme v přírodě? Baví je prozkoumávat zahradu a zajímají se, k čemu můžeme využít všechny ty skvělé plody, které v ní rostou? Tak to jste tady správně a z našich kroužků si určitě vyberete.

 

Naše kroužky

  • jsou zaměřené na poznávání přírody. Děti vedeme ke kladnému vztahu ke všemu živému
  • jsou plné pohybu v přírodě – spoustu času trávíme v našich přírodních zahradách
  • vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři. Klademe důraz na vzájemný respekt a spolupráci

 

Pro více informací o jednotlivých kroužcích klikněte na dokumenty. Děti přihlašujte pomocí elektronických přihlášek (tlačítko PŘIHLÁŠKA). V případě, že kroužek nemá elektronickou přihlášku, využijte pro přihlášení e-mail kontaktní osoby.

 

Cenu kroužků je možné uhradit také zvlášť na jednotlivá pololetí.

 

NÁZEV/ZAMĚŘENÍ KDE VĚK KDY VEDOUCÍ/KONTAKT CENA DOKUMENTY
Badatelé
přírodovědný, badatelský
Rozmarýnek 8–11 úterý
15.30–17.00
Petra Nejezchlebová
petra.nejezchlebova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Bobříci
přírodovědný a podnikavý
Lipová 10–14 středa
16.00–17.30
Blanka Jírů
blanka.jiru(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Brablenci
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 5–7 čtvrtek
16.00–18.00
Veronika Brázdilová
veronika.brazdilova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Brhlíci
přírodovědný, sportovní a tvořivý
Jezírko 8–12 úterý
16.00–18.00
Iva Křenovská
iva.krenovska(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Čmeláci
přírodovědný, sportovní a tvořivý
Jezírko 8–12 čtvrtek
16.00–18.00
Roman Maxa
roman.maxa(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Divoši – NOVINKA
přírodovědný, tábornický
Kamenná 8–10 úterý
14.00–16.00
Jiří Nešpor
jiri.nespor(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Estavela
přírodovědný pro žáky 2. až 5. ročníku ZŠ, probíhá v ZŠ Podomí
Rychta 7–11 pondělí
12.45–14.45
Jana Halúzová
jana.haluzova(at)lipka.cz
1000 Kč
školní rok
Chovatelský klub
probíhá jednou měsíčně na Rychtě v Krásensku
Rychta 9–13 středa
15.20–17.00
Martin Záruba
martin.zaruba(at)lipka.cz
450 Kč
školní rok
Chrostíci
přírodovědný, pohybový a hravý
Lipová 4–6 čtvrtek
16.00–17.30
Markéta Zajícová
marketa.zajicova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Jogou ke zdravému životnímu stylu
duchovní
Kamenná 18+ středa
17.30
Jiří Vorlíček
jiri.vorlicek(at)lipka.cz
1700 Kč
školní rok
Klub Envimamka – NOVINKA
seberozvojový, tvořivý
Lipová 18+ čtvrtek
13–15
Blanka Jírů
blanka.jiru(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Klub skřítka Lesníčka
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 3–5 středa
16.00–17.30
Eva Kazdová
eva.kazdova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Košíky
tvořivý
Kamenná 15+ středa
16.30–19.00
Petra Štěpánková, Dana Křivánková
petra.stepankova(at)lipka.cz
1200 Kč
školní půlrok
Koumáci – NOVINKA
přírodovědný, zážitkový
Rozmarýnek 8–12 pondělí
15.30–17.00
Karolína Svobodová
karolina.svobodova(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Kuklíci
přírodovědný, sportovní a tvořivý
Jezírko 6–9 úterý
16.00–18.00
Jaroslav Slepička
jaroslav.slepicka(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Kutílci
přírodovědný, tvořivý pro děti ZŠ
Rozmarýnek 7–9 středa
15.30–17.00
Silvia Neslušanová
silvia.neslusanova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Kutilská dílna – NOVINKA
tvořivý
Jezírko 10–17 středa
16.00–18.00
Petr Laštůvka
petr.lastuvka(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Larvičky
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 4–6 úterý
16.00–18.00
Světla Froncová
svetla.froncova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Lovci záhad – NOVINKA
přírodovědný, zážitkový
Rozmarýnek 8–12 čtvrtek
15.30–17.00
Jakub Opršal
jakub.oprsal(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Maškrtníci
zahradnický, kulinářský
Rozmarýnek 9–15 středa
14.30–17.00
Ivana Plíšková
ivana.pliskova(at)lipka.cz
2600 Kč
školní rok
Mravenci
přírodověný a hravý
Lipová 5–7 úterý
16.00–17.30
Hana Kyprová
hana.kyprova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmárci
přírodovědný a tábornický
Lipová 7–9 úterý
16.00–18.00
Kateřina Pražáková
katerina.prazakova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmaři
přírodovědný a tábornický
Lipová 10–12 úterý
16.00–18.00
Johana Strmisková
johana.strmiskova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Norníci
přírodovědný, chovatelský
Rozmarýnek 6–8 úterý
15.30–17.00
Jana Schwarzová
jana.schwarzova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky mladší
přírodovědný, tvořivý, pro děti s doprovodem
Lipová 3–6 pondělí
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky starší
přírodovědný a tvořivý, pro školáky
Lipová 6–9 pondělí
16.00–17.30
Lenka Šimková
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pestřenky
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 8–12 čtvrtek
16.00–18.00
Jana Pavlíčková
jana.pavlickova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Píďalky
přírodovědný, tvořivý, pro děti s doprovodem
Lipová 2–4 čtvrtek
9.30–11.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Puštíci
přírodovědný, ornitologický
Rozmarýnek 10–18 pondělí
15.30–17.00
Kryštof Horák
krystof.horak(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Salamandr I.
přírodovědný, chovatelský pro děti ZŠ
Rozmarýnek 7–9 čtvrtek
15.30–17.00
Jana Němcová
jana.nemcova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Salamandr II.
přírodovědný, chovatelský
Rozmarýnek 9–11 čtvrtek
15.30–17.00
Jana Němcová
jana.nemcova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Sojky
přírodovědný, tvořivý, pro děti s doprovodem
Lipová 3–6 středa
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Svižníci
přírodovědný, sportovní a tvořivý
Jezírko 6–10 středa
16.00–18.00
Gabriela Mezníková
gabriela.meznikova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Šídla – NOVINKA
přírodovědný a hravý
Lipová 6–8 středa
16.00–17.30
Markéta Zajícová
marketa.zajicova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Špalíčci
přírodovědný, tvořivý pro děti z MŠ
Rozmarýnek 5–6 středa
15.30–17.00
Lucie Vladová
lucie.vladova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Tvořivé ještěrky
tvořivý, s řemeslníky
Lipová 10–18 pondělí
16.00–18.00
Alena Uhříčková
alena.uhrickova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok

 

Zájmové kroužky jsou finančně podpořeny statutárním městem Brnem.