Aktuálně

Přihlaste se do kroužku!

Už teď si můžete plánovat aktivity na nový školní rok a vybrat si některý z kroužků Lipky. V nabídce máme kroužky přírodovědné, tvořivé, tábornické, chovatelské, pohybové, jazykové nebo hudební. Některé jsou dokonce určeny rodičům s dětmi.

 

Podívejte se na přehed všech kroužků. S přihlášením ale doporučujeme příliš neváhat, už teď jsou některé kroužky obsazené!


Výukové programy pro školy

Projděte si přehled výukových programů, které Lipka nabízí v novém školním roce. Objednávat je můžete telefonicky na jednotlivých pracovištích už od 30. 8. (MŠ) a 31. 8. (ZŠ a SŠ).


Hravé víkendy pro rodinky s dětmi

Příroda je ta nejlepší herna na světě!

Láká vás vyrazit s dětmi ven, do přírody, zkoumat, vyrábět a hrát si? Hledáte inspiraci a náměty? Přidejte se k nám a prožijte víkendy s podobně naladěnými rodinami!

Pokud vás zajímají letošní termíny či další informace, napište nám a my vám pak zcela nezávazně pošleme pozvánku před každou akcí.


Rychta

Ekoolympiáda již brzy

Praktické prověření znalostí a dovedností z oblasti biologie, ekologie, ochrany přírody a péče o životní prostředí, odborné přednášky a exkurze, zajívamá setkání. To vše a mnohem víc zažijí středoškoláci během tří dnů krajského kola Ekologické olympiády. Letos v termínu od 25. do 27. září s tématem Dřeviny rostoucí mimo les.

Více informací zde.


Rychta

Provoz o prázdninách

V průběhu prázdnin se k nám na Lipovou dovoláte každý pracovní den od 10 do 14 hodin. V této době vám bude také k dispozici prodejnička našich publikací. Těšíme se na viděnou!


Lipová

Lipová hledá zaměstnance na úklid

Hledáme zodpovědnou osobu, která by se starala o pořádek na pracovišti Lipová - nabízíme poloviční úvazek a příjemné prostředí i kolektiv, budeme rádi za ochotu rozvíjet se v ekologicky šetrném úklidu a časovou flexibilitu.

Soubory ke stažení: PDF
Lipová

© LIPKA 2017