Fotogalerie

Konference Měníme svět?

Přes dvě stě pracovníků ekocenter a ekoporaden, učitelů, zaměstnanců úřadů, vědců a další odborné veřejnosti se sešlo 10. října 2018, aby se společně zamysleli nad tím, zda enviromentální výchova mění svět.


více informací

Den Země – Fandíme fauně!

Sobota 21. dubna 2018 byla na Kraví hoře plná slunce, dětí, her na zvířata a se zvířaty i zajímavých poznatků. Hrály se pohádky, zněla hudba i veselí a smích. Čtyři tisíce lidí přišly FANDIT FAUNĚ!


více informací

Den Země aneb Bez půdy to nepude

V sobotu 22. dubna jsme na Kraví hoře oslavili Den Země. Letos jsme měli v hledáčku nejen Zemi jako místo k našemu životu, ale také zemi jako půdu, která nás živí a po které chodíme.


více informací

Konference k Soutěži diplomových prací 2016

Vyhodnocení letošního již XIV. ročníku Soutěže diplomových prací proběhlo v rámci tradiční mezioborové konference v úterý 22. listopadu 2016 v sále ZJMK v Brně.


více informací

Konference k environmentální výchově v MŠ – Konvička

V pořadí již 14. ročník Konference k environmentální výchově v MŠ proběhl v Brně ve čtvrtek 3. listopadu 2016, věnoval se tématu voda a měl podtitul „Voda – poklad ze studánek“.


více informací

Konference k environmentální výchově – KONEV

XVII. ročník Konference k environmentální výchově KONEV s podtitulem Voda: mocná i zranitelná se konal 2. listopadu 2016 v Brně pod záštitou Kateřiny Valachové, ministryně školství ČR.


více informací

Kroužky

Do kroužků na Lipku se pravidelně těší děti od 2,5 let až po puberťáky. Nahlédněte, co všechno mohou zažít...


více informací

Tábory s Lipkou

Desítky příměstských i pobytových táborů si oblíbily nejen děti, ale i dospělí a senioři. Nabízí nejrůznější typy programů a aktivit!


více informací

Den Země na Kraví hoře 2016

23. dubna 2016 jsme slavili Den Země na Kraví hoře. A byla to pořádná DIVOČINA!


více informací

Akce pro veřejnost

Atmosféra každé akce pro veřejnost je jiná, průřez těmi, které proběhly v loňském roce, najdete v této fotogalerii. Nechte se nalákat na někrou z dalších...


více informací

Lipka oslavila 20 let

V říjnu 2011 slavila Lipka 20 let od svého založení. Zatímco v roce 1991 sídlila v jediné budově, ve funkcionalistické vile na Lipové ulici, dnes má pracovišť hned pět.


více informací


© LIPKA 2019