LIPOVÁ

kroužky

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Dárkový certifikát na naše kurzy

Nemůžete najít ten správný dárek pro své blízké? Zkuste je obdarovat některým z našich kurzů.

více informací
Novinky v řemeslných kurzech!

Nabídka Krůčků k soběstačnosti se rozrůstá! Již 1. prosince večer bude kurz na výrobu mýdel – brzy, aby mohla být mýdla využita jako dárek pro vaše blízké. Dále pak dva kurzy na zpracování mléka pro začátečníky.

více informací

Lipová

Zveme vás na Vánoční Lipku

Advent se blíží a s ním i období svíček, vůně jehličí, radosti z dekorací a Mikuláše. Nejen to, ale i dětský punč přímo z ohně, minivánočky, dárečky v zajímavém balení a jiné čekají na děti na Lipové.

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
24.11.2017 Betlém z ovčího rouna *
1.12.2017 Výroba domácího mýdla*
5.12.2017-6.12.2017 Vánoční Lipka
15.12.2017 Nespoléhejte na Ježíška *

© LIPKA 2017