LIPOVÁ

tábory

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Den Země - Fandíme fauně!

Na sobotu 21. dubna připravujeme oslavu Dne Země. Uskuteční se  na Kraví hoře a letos bude o zvířatech a lidech. Protože my lidé, a děti obzvlášť, FANDÍME FAUNĚ!

 

více informací
Zelený čtvrtek

Co s prázdninovým čtvrtkem? Můžete ho s dětmi školními i předškolními trávit na Lipové mezi 9 a 13.30 hodinou tvořením a přípravou na Velikonoce.

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
23.3.2018 Drátěná mísa *
29.3.2018 Zelený čtvrtek

© LIPKA 2018