LIPOVÁ

kroužky

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Fotky z Vánoční Lipky

Ještě teď to na Lipové voní perníčky a jehličím a stále tu panuje adventní atmosféra jak tomu bylo na VÁNOČNÍ LIPCE.
Fotky z akce najdete zde.

více informací

Lipová

Předvánoční víkendovka Běžníků

Zažijeme výlet s opékáním na ohni a hrou v lese. Společně uvaříme vánoční punč, vyrobíme dárky pro naše blízké, upečeme zdravé cukroví a vyzkoušíme některé vánoční zvyky.

více informací

Lipová

Vánoční jedličky

Prodej vánočních sazeniček jedlí na pracovišti Lipová i letos probíhá. Stavit se k nám můžete v pracovních dnech ideálně mezi 8 a 15 hodinou.

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
12.1.2019 Košík z proutí *
25.1.2019 Keramické cedulky a dekorace do zahrady *

© LIPKA 2018