LIPOVÁ

kroužkytábory

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Nový školní rok = noví externisté?

Líbí se vám aktivity Lipky a chtěli byste se zapojit? Stačí se ozvat Aleně Uhříčkové (alena.uhrickova@lipka.cz) a domluví se možnosti vzájemného přínosu.

více informací

Lipová

Provoz o prázdninách

V průběhu prázdnin se k nám dovoláte každý pracovní den od 10 do 14 hodin. V této době vám bude také k dispozici prodejnička našich publikací. Těšíme se na viděnou!

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
6.8.2018-10.8.2018 Řemeslné léto
15.9.2018-16.9.2018 Domácí výroba sýrů (září) *
21.9.2018 Mezinárodní noc pro netopýry

© LIPKA 2018