LIPOVÁ

kroužky

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Nová nabídka výukových programů

Zaktualizovali jsme nabídku ekologických výukových programů. Prohlédněte si bružurky s nabídkou pro MŠ a 1. stupeň ZŠ a pro 2. stupeň ZŠ a SŠ a zjistěte, jaké jsme připravily novinky.

více informací
Prázdninový provoz Lipové

V průběhu prázdnin se k nám dovoláte každý pracovní den mezi 10 a 14 hodinou. V této době vám bude také k dispozici prodejnička našich publikací. Těšíme se na viděnou!

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
13.9.2019 Za netopýry do obory
27.9.2019 Zavařená zahrada
4.10.2019 Barvení hedvábí rostlinami *
4.10.2019 Vychytaná zašívárna *
11.10.2019 Keramický tác s barevnými sklíčky *

© LIPKA 2019