LIPOVÁ

tábory

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Novinky v nabídce pracoviště Lipová

Podařilo se nám připravit další zajímavé akce pro vás! Praktický kurz, jak používat kosu k péči o louky i ve měste a přednáška, jak na soběstačný život. Více informací najdete v kalendáři akcí.

více informací

Lipová

Přihlašování na tábory

Už nyní můžete své děti přihlašovat na tábory Lipky! Celou naši nabídku s padesátkou táborů najdete na www.lipka.cz/tabory.

více informací

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
7.3.2017 Hedvábné panenky na spirále *
13.3.2017-17.3.2017 Tajemství Wilsonova lesa – příměstský tábor
27.3.2017 Soběstačnost, 16–18 hodin

© LIPKA 2017