LIPOVÁ

kroužky

 

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Nový kroužek Keramikohraní

Kroužek pro dětičky, co mají malé pacičky od 4 do 7 let bude probíhat co 14 dní v pátek od 16 do 17 hod. První schůzka bude 5. října a během školního roku jich bude minimálně 15. Přihlašování už je spuštěno!

více informací

Lipová

Přihlašování na netopýří akci pro veřejnost

Máte-li zájem o ukázku živého netopýra, zarezervujte si místo na některou z přednášek během Mezinárodní noci pro netopýry na Lipové.

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
21.9.2018 Mezinárodní noc pro netopýry
3.10.2018 Hračkárna – aneb hračky, které nikde nekoupíte *
12.10.2018 Ošatky ze slámy *
19.10.2018 Keramické tácy s barevnými sklíčky *

© LIPKA 2018