Tvořivé kurzy

Tvořivá práce s přírodními materiály spojuje na Lipce milovníky tradičních rukodělných technik, pedagogy hledající inspiraci pro práci s dětmi i další zájemce toužící po chvílích aktivního a kreativního odpočinku.

Podívejte se na kompletní nabídku kurzů.

V roce 2020/2021 pořádáme tři typy kurzů:

· odpolední tvoření s dětmi,
· řemeslné večery a víkendy,
· krůčky s soběstačnosti.

Odpolední tvoření jsou určena dospělým a dětem od 4 let (není-li uvedeno jinak). Další kurzy nabízíme kromě dospělých i starším dětem. Děti nad 10 let uvítáme na setkáních Oslava bez odpadu, Dárečky bez nakupování
a Hedvábný šál barvený rostlinami. Účastníky nad 12 let navíc zveme na Japonskou vazbu sešitů a Švihadlo. Novinkou v rámci vybraných kurzů bude špetka informací souvisejících s klimatem. Těšíme se na vás!

Většina kurzů může posloužit jako hezký dárek pro vaše blízké – ať už k Vánocům, narozeninám nebo jen tak pro radost! Máte-li o dárkový poukaz zájem, prosíme, napište kontaktní osobě dané akce.

INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY
· Přihlašování do kurzu probíhá pomocí elektronických přihlášek (najdete je v přehledu akcí níže).
· Případné podrobnější informace budou přihlášeným včas zaslány e-mailem.
· Kurz je třeba zaplatit do termínu uvedeného v informacích.
· Kurz můžete zaplatit předem hotově na pracovišti Lipová (Brno, Lipová 20) nebo převodem. Informace o platbě vám přijdou s potvrzením přihlášky na váš e-mail.
· Nezaplacená místa poskytneme přihlášeným náhradníkům.

 

 

  Aktuální kalendář akcí» Přepnout na archiv proběhlých akcí   
KDY POŘÁDÁ TYP CO MÍSTO KONÁNÍ INFO
9.10.2020–30.6.2021 Lipová rukodělné kurzy Květinový věnec* ODLOŽENO Lipová
23.10.2020–30.6.2021 Lipová rukodělné kurzy Ošatka ze slámy* ODLOŽENO Lipová
20.11.2020–30.6.2021 Lipová rukodělné kurzy Kváskový chleba* ODLOŽENO Lipová
28.5.2021 Lipová rukodělné kurzy Hedvábný šál barvený rostlinami Lipová

 

STORNO PODMÍNKY

Přihláška na akci je závazná a je možné ji zrušit pouze písemně (e-mailem) u kontaktní osoby, ve výjimečných případech telefonicky.

 

V případě, že se z akce odhlásíte více než deset kalendářních dní před konáním akce, bude vám účastnický poplatek vrácen v celé výši. Bude-li přihláška zrušena devět až pět dní před konáním akce, bude vám vráceno 50 % částky z uhrazeného účastnického poplatku. V případě zrušení účasti čtyři dny před konáním akce nebo neúčasti na akci se účastnický poplatek nevrací.

 

Účastník akce může za sebe najít náhradní osobu. Tuto skutečnost je povinen nahlásit kontaktní osobě (nejlépe telefonicky). Poplatek nelze převést na jinou akci.

 

 

JAK SE K NÁM DOSTANETE – SPOJENÍ MHD NA LIPKU

Řemeslné a tvořivé kurzy probíhají na pracovišti Lipky Lipová. Dostanete se k nám tramvají č. 1 od Hlavního nádraží (směr Bystrc) a z Mendlova náměstí trolejbusy č. 25, 26 a 37 nebo autobusem č. 52. Vystoupíte na zastávce Lipová a vydáte se do kopce po ulici Lipová. Najdete nás v zatáčce, po levé straně ulice – bílá vilka v zahradě (přes jeden dům od restaurace Koliba). Prosíme, přineste si s sebou přezůvky.

 

KONTAKT

remesla(at)lipka.cz

 

Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání

pracoviště Lipová

Lipová 20, Brno 602 00

T: 543 211 264, www.lipka.cz

**