LIPOVÁ

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Přihlašování do kroužků

Přihlašování do kroužků zahájeno! Vyberte si z pestré nabídky na nový školní rok.

více informací
Lipová hledá paní/pána na úklid

Hledáte zaměstnání na 0,5 úvazku a nevadí vám práce brzy ráno nebo večer? Napište nebo zavolejte Aleně Uhříčkové (tel. 543 211 264, e-mail: alena.uhrickova@lipka.cz) a na všem se domluvíme.

více informací

Lipová

Jaká opatření platí na táborech Lipky?

Jsme rádi, že naše tábory se mohou konat, musíme ale splňovat všechna protiepidemická opatření. Jaká konkrétně? Čtete zde.

více informací
Nový školní rok = noví externisté?

Líbí se vám aktivity Lipky a chtěli byste se zapojit? Stačí se ozvat Aleně Uhříčkové (alena.uhrickova@lipka.cz) a domluvit se na možnostech spolupráce.

více informací

Lipová

Prázdninový provoz na Lipové

V průběhu prázdnin se k nám dovoláte každý pracovní den od 10 do 14 hodin. V této době vám bude také k dispozici prodejnička našich publikací. Těšíme se na viděnou!

více informací

Lipová

Fantastičtí tvorové hlásí volná místa!

Stále máme volná místa na příměstském táboře pro nebojácné badatele ve věku 9 až 12 let. Tajuplné dobrodružství čeká třeba právě na vás!

více informací

Lipová

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
9.8.2021-13.8.2021 Řemeslné léto
1.10.2021 Výměnný blešák
8.10.2021 Květinový věnec
8.10.2021 Keramický tác se sklíčky
**