LIPOVÁ

Pracoviště Lipová se nachází v blízkosti centra města Brna ve funkcionalistické vilce, která je obklopena ukázkovou přírodní zahradou přístupnou všem návštěvníkům. Je zázemím pro vedení Lipky a samostatným pracovištěm, které již víc než dvacet let naplňuje požadavky jihomoravských škol.

Během celého týdne probíhají na pracovišti Lipová ekologické výukové programy, přírodovědné a tvořivé kroužky, semináře pro studenty VŠ i pedagogy z Jihomoravského kraje. Po večerech a o víkendech zaplňují Lipku zájemci z řad veřejnosti, kteří se věnují práci s přírodními materiály na našich řemeslných kurzech.

Nezanedbatelnou oblast činnosti pracoviště Lipová tvoří také péče o stážisty a zájemce o praxe, konzultace a ekoporadenství.

 

POKYNY PRO NÁVŠTĚVNÍKY (PROVOZNÍ ŘÁD PRACOVIŠTĚ)

 

NEPŘEHLÉDNĚTE

Informační servis LIPKY Chtěli byste dostávat informace
o akcích a novinkách e-mailem?

Aktuálně

Péče o děti

Pracujete ve zdravotnictví nebo ve školství, máte malé děti a školy a školky jsou zavřené? Pomůžeme vám. Lipka nabízí péči o děti každý pracovní den zdarma.

více informací
Činnost Lipky aktuálně

Reagujeme na vládní nařízení, činnost Lipky je proto velmi omezena. V jakém režimu fungujeme? Čtěte dále.

více informací
Pojeďte s Lipkou na tábor!

Jsou plné tvoření, v přírodě a na čerstvém vzduchu. Tábory s Lipkou! Přihlaste se ještě dnes. Pokud se tábor nebude moci uskutečnit, vrátíme vám peníze.

více informací

Stručný výpis z kalendáře akcí

KDY CO
7.5.2021 Zero waste cestovní set
21.5.2021 Zoo pod nohama
28.5.2021 Hedvábný šál barvený rostlinami
**