ZÁJMOVÉ KROUŽKY VE ŠKOLNÍM ROCE 2019/2020

Činnost Lipky je omezena, akce a aktivity plánované do 13. dubna NEPROBÍHAJÍ.

Podrobné informace k zajištění činností Lipky sledujte v kapitole Aktuálně.

 

Mají vaše děti rády přírodu, baví je její poznávání a chtějí trávit víc času venku s kamarády? Líbí se jim tvoření a budou nadšené, když při něm využijí i trochu netradiční materiál, který najdeme v přírodě? Baví je prozkoumávat zahradu a zajímají se, k čemu můžeme využít všechny ty skvělé plody, které v ní rostou? Tak to jste tady správně a z našich kroužků si určitě vyberete.

 

Naše kroužky

  • jsou zaměřené na poznávání přírody. Děti vedeme ke kladnému vztahu ke všemu živému
  • jsou plné pohybu v přírodě – spoustu času trávíme v našich přírodních zahradách
  • vedou kvalifikovaní a zkušení lektoři. Klademe důraz na vzájemný respekt a spolupráci

 

Pro více informací o jednotlivých kroužcích klikněte na dokumenty. Děti přihlašujte pomocí elektronických přihlášek (tlačítko PŘIHLÁŠKA). V případě, že kroužek nemá elektronickou přihlášku, využijte pro přihlášení e-mail kontaktní osoby.

 

Cenu kroužků je možné uhradit také zvlášť na jednotlivá pololetí.

 

NÁZEV/ZAMĚŘENÍ KDE VĚK KDY VEDOUCÍ/KONTAKT CENA DOKUMENTY
Badatelé – Debrujáři NOVÝ!
badatelsko–rukodělný
Rozmarýnek 8–10 úterý
15.30–17.00
Petra Nejezchlebová
petra.nejezchlebova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Bobříci
přírodovědně-tábornický, letos s experty
Lipová 10–13 středa
16.00–17.30
Blanka Jírů
blanka.jiru(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Brablenci
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 5–8 čtvrtek
16–18
Veronika Brázdilová
veronika.brazdilova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Čmeláci
přírodovědný, pohybový a tvořivý
Jezírko 7–11 čtvrtek
16–18
Roman Maxa
roman.maxa(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Divoši
přírodovědně-tábornický
Lipová 11–14 čtvrtek
15.30–17.30
Jiří Nešpor
jiri.nespor(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Estavela
přírodovědný pro žáky 2. až 5. ročníku ZŠ, probíhá v ZŠ Podomí
Rychta 7–11 pondělí
12.55–14.45
Jana Halúzová
jana.haluzova(at)lipka.cz
1000 Kč
školní rok
Chovatelský klub
chovatelství, živočichové, probíhá jednou měsíčně na Rychtě v Krásensku
Rychta 9–13 středa
13.20–15.00
Martin Záruba
martin.zaruba(at)lipka.cz
400 Kč
školní rok
Chrostíci – NOVINKA
přírodovědně-hudebně-pohybový
Lipová 4–6 čtvrtek
16.00–17.30
Markéta Zajícová
marketa.zajicova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Jogou ke zdravému životnímu stylu
Kamenná 15+ středa
17.30–19.00
Jiří Vorlíček
jiri.vorlicek(at)lipka.cz
1700 Kč
školní rok
Keramikohraní
hravě-tvořivý
Lipová 4–7 čtvrtek
16.00–17.00
Helena Pavelková
lenka.simkova(at)lipka.cz
1100 Kč
školní rok
Klub skřítka Lesníčka
tvořivý a terénně-přírodovědný
Jezírko 3–5 středa
16–17.30
Eva Kazdová
eva.kazdova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Kořenečtí pátečníci
objevování místa, kde žijeme; schůzky 1x za 14 dní
Rychta 6–15 pátek
16.00–18.00
Vlaďka Kolářová
vladka.kolarova(at)lipka.cz
350 Kč
školní rok
Košíky
tvorba z proutí a pediku
Kamenná 15+ středa
17.30–19.00
Petra Štěpánková
petra.stepankova(at)lipka.cz
1700 Kč
školní rok
Kuchtíci
kulinářsko–zahradnický
Rozmarýnek 6–8 čtvrtek
15.30–17.00
Karolína Svobodová
karolina.svobodova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Kuklíci
přírodovědný, terénní a tvořivý
Jezírko 6–9 úterý
16–18
Jaroslav Slepička
jaroslav.slepicka(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Kutílci
přírodovědně–tvořivý
Rozmarýnek 6–8 středa
15.30–17.00
Silvia Neslušanová
silvia.neslusanova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Larvičky
přírodovědný, hravý a tvořivý
Jezírko 4–6 úterý
16–18
Světla Froncová
svetla.froncova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Maškrtníci
kulinářsko–zahradnický
Rozmarýnek 9–15 středa
15.30–17.00
Ivana Plíšková
ivana.pliskova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Mravenci
přírodovědně-hravý
Lipová 5–7 úterý
16.00–17.30
Hana Kyprová
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmárci – NOVINKA
přírodomilně-tábornický
Lipová 6–8 úterý
16.00–18.00
Kateřina Pražáková
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Nezmaři
přírodomilně-tábornický
Lipová 9–11 úterý
16.00–18.00
Zdeněk Michalec
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Norníci
přírodovědně-chovatelský
Rozmarýnek 6–9 úterý
15.30–17.00
Jana Schwarzová
jana.schwarzova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky mladší – pondělí
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 3–6 pondělí
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky mladší – středa
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 3–6 středa
16.00–17.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pampelišky starší
přírodovědně-tvořivý
Lipová 7–10 pondělí
16.00–17.30
Hana Kyprová
lenka.simkova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Pestřenky
přírodovědný, pohybový a tvořivý
Jezírko 7–11 čtvrtek
16–18
Jana Pavlíčková
jana.pavlickova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Píďalky
přírodovědně-tvořivý (pro děti s doprovodem)
Lipová 2–4 čtvrtek
9.30–11.30
Pavlína Veselá
pavlina.vesela(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Puštíci
ornitologicko–přírodovědný
Rozmarýnek 10–18 pondělí
15.30–17.00
Kryštof Horák
eva.segetova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Salamandr
přírodovědně-chovatelský
Rozmarýnek 9–10 úterý
15.30–17.00
Jana Němcová
jana.nemcova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Střevlíci
přírodovědně badatelský a sportovní kroužek s využitím tabletů
Jezírko 8–12 úterý
16–18
Jakub Opršal
jakub.oprsal(at)lipka.cz
0 Kč
školní rok
Svižníci
přírodovědně-sportovní
Jezírko 6–9 středa
16–18
Iva Křenovská
iva.krenovska(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Špalíčci
přírodovědně–tvořivý
Rozmarýnek 5–6 středa
15.30–17.00
Lucie Vladová
lucie.vladova(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok
Tvořivé ještěrky
tvoření z přírodních materiálů, letos s experty
Lipová 10–17 pondělí
16.00–18.00
Alena Uhříčková
alena.uhrickova(at)lipka.cz
2200 Kč
školní rok
Zlatohlávci
přirodovědně-sportovní
Jezírko 9–15 středa
16–18
Michal Horký
michal.horky(at)lipka.cz
2000 Kč
školní rok

 

Zájmové kroužky jsou finančně podpořeny statutárním městem Brnem.


© LIPKA 2020