Kontakty


Lipka – školské zařízení pro environmentální vzdělávání Brno, příspěvková organizace
pracoviště Rozmarýnek

Rozmarýnová 6, 637 00 Brno-Jundrov
T: 541 220 208, 725 961 285
E: rozmarynek(at)lipka.cz
URL: www.lipka.cz/rozmarynek

 

 

Popis cesty


tramvaj:

Od hlavního nádraží nebo z Bystrce tramvají č. 1, případně z ulice Česká tramvajemi 3 a 11 na zastávku Vozovna Komín. Odtud ze zastávky na mostě autobusem č. 67 dvě zastávky na Nálepkovu, nebo jednu zastávku autobusem č. 44 na Optátovu. Ze zastávky Nálepkova pěšky přes ulici Gellnerovou a Rozmarýnovou 3–4 minuty až k nám. Ze zastávky Optátova pěšky podchodem u úřadu městské části Jundrov 5 minut chůze přes Gellnerovu a Rozmarýnovu až k nám.

Od zastávek můžete následovat zelené lístečky na chodníku, které vás na Rozmarýnek dovedou.

 

 


autobus:

Z autobusového nádraží Zvonařka busem č. 67 (zastavuje u smyčky tramvají). Autobus jede ulicí Drobného kolem Zimního stadionu, ulicí Domažlickou, Jana Babáka a Královopolskou. Vystoupíte na zastávce Nálepkova a po Gellnerově a Rozmarýnové se dostanete až k Rozmarýnku (3-4 minuty chůze).

Ze zastávky Mendlovo náměstí autobusem č. 84 (jede ze Staré Osady přes autobusové nádraží Zvonařka). Vystoupíte na zastávce Jundrovský most, na konci náměstíčka zahnete vpravo do průchodu u úřadu městské části, vyjdete po schodech a po Gellnerové a Rozmarýnové (první odbočka vlevo) se dostanete až k Rozmarýnku (5 minut chůze).

Od zastávek můžete následovat zelené lístečky na chodníku, které vás na Rozmarýnek dovedou.

 

 

**