Víkendovky – Rychta

Pátrání po hmyzích obrech či po šelmích stopách, kochání se krásou motýlích křídel, toulání unikátní krajinou… Vydejte se s námi na jednodenní i vícedenní dobrodružné výpravy do přírody. Vyrážíme v zimě i v létě, do blízkého i vzdálenějšího okolí, s báglem pod širák nebo s entomologickou síťkou a lupou, nejen vlakem či pěšky, ale třeba i na koloběžce či lodí.

 

Postup pro přihlášení:

Pro přihlášení na jednotlivé akce je třeba se nejprve přihlásit do klubu, kterým jsou zastřešeny, a mít vytvořený PROFIL pro přihlášení. Na jednotlivé akce se pak už snadno přihlásíte pomocí elektronické přihlášky (tlačítko PŘIHLÁSIT vedle názvu akce).

Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce.
NÁZEV/ZAMĚŘENÍ PRACOVIŠTĚ VĚK VEDOUCÍ/KONTAKT
Hmyzí víkendovky
hmyzí výpravy do přírody
Rychta 6+ Martin Záruba
martin.zaruba(at)lipka.cz
Jednodenní exkurze za rostlinami a zvířaty, především za hmyzem, na zajímavá místa naší země. Díky zkušeným lektorům entomologům uvidíte věci, kterých byste si normálně možná ani nevšimli.
» informace, akce,
přihlášení
Víkendovky nejen pro středoškoláky 2020/2021
zážitkové víkendovky v přírodě
Rychta 13–23 Martina Macků
martina.macku(at)lipka.cz
Cyklus čtyř víkendových akcí během školního roku pro všechny nadšené lidi ve věku 13–23 let. Vydáme se do hor, na vodu, do jeskyní i na skály. Přírodu nejen zažijeme, ale taky poznáme díky průvodcům.
» informace, akce,
přihlášení

**