Víkendovky – Rychta

 

Pátrání po hmyzích obrech či po šelmích stopách, kochání se krásou motýlích křídel, toulání unikátní krajinou… Vydejte se s námi na jednodenní i vícedenní dobrodružné výpravy do přírody. Vyrážíme v zimě i v létě, do blízkého i vzdálenějšího okolí, s báglem pod širák nebo s entomologickou síťkou a lupou, nejen vlakem či pěšky, ale třeba i na koloběžce či lodí.

 

Postup pro přihlášení:

Pro přihlášení na jednotlivé akce je třeba se nejprve přihlásit do klubu, kterým jsou zastřešeny, a mít vytvořený PROFIL pro přihlášení. Na jednotlivé akce se pak už snadno přihlásíte pomocí elektronické přihlášky (tlačítko PŘIHLÁSIT vedle názvu akce).

Členství ve víkendových klubech není zpoplatněno, hradí se jednotlivé akce.
NÁZEV/ZAMĚŘENÍ PRACOVIŠTĚ VĚK VEDOUCÍ/KONTAKT
Hmyzí víkendovky
hmyzí výpravy do přírody
Rychta 6+ Martin Záruba
martin.zaruba(at)lipka.cz
Jednodenní výlety za zvířaty a rostlinami (především za hmyzem) na zajímavá místa naší země. Díky zkušeným lektorům-entomologům uvidíte věci, kterých byste si normálně možná ani nevšimli.
» více informací,
přihlášení
Víkendovky nejen pro středoškoláky 2019/2020
Zážitkové víkendy v přírodě
Rychta 13–23 Martina Macků
martina.macku(at)lipka.cz
Víkendovky pro akční lidi ve věku od 13 do 22 let, kteří se nebojí vyrazit do přírody opravdu dobrodružným způsobem. Čeká vás hromada her, putování s batohem, po vodě, po horách, pěšky či kolobkách, po povrchu i v podzemí.
» více informací,
přihlášení© LIPKA 2020